Vítáme vás na stránkách IMRG INDIAN-PRAGUE.

 

Klub byl založen v březnu 2017 spolu s otevřením pražského dealerství INDIAN v pražských Modřanech.

Založením klubu jsme navázali na více než stoletou tradici americké značky INDIAN,jejíž kontinuita  nebyla od roku 1901 přerušena.Členové klubu IMRG se stávají součástí společenství majitelů a příznivců motocyklů INDIAN.Členstvím dostávají jedinečnou příležitost být na začátku nové éry zn.INDIAN.Přidají se tak k lidem, kteří pokládají společné zážitky z jízdy na kultovních motocyklech  INDIAN za osudovou výzvu  a tím se zapíšou na zatím nepopsané stránky nové historie značky INDIAN.

INDIAN-PRAHA , jako zakladatel klubu IMRG INDIAN-PRAGUE pro členy připravuje množství výletů a akcí, které jsou vždy připraveny tak , aby si každý člen mohl vybrat podle svých výkonnostních i časových možností.Členové klubu mohou využít středeční IMRG DAYS v prodejně INDIAN-PRAHA v Modřanech , kde se můžeme sejít a řešit třeba  klubové záležitosti,plánovat výlety a akce , nebo si jen tak popovídat.Každý návrh je vítán a očekáváme , že do tvorby kalendáře akcí se zapojí všichni členové.Členství pro první rok je zdarma, v následujícím roku již bude členství zpoplatněno cca.40-50 Euro.Členové klubu získávají právo nosit  na klubové vestě „barvy“ IMRG + rocker příslušného chapteru  a užívat ostatní klubové předměty.Členstvím také získávají možnost  slev na vybrané produkty a služby.Zájemci o členství mohou vybírat  ze tří kategorií členství:

OWNER MEMBERSHIP  ---   Členství určené výhradně pro vlastníky nových motocyklů INDIAN. Získávají veškeré výhody a služby plynoucí z členství v IMRG.

COMMUNITY MEMBERSHIP  ---   Členství určené pro spolujezdce , přátele nebo rodinné příslušníky majitelů motocyklů INDIAN. Získávají většinu výhod a služeb jako OWNERS.

VINTAGE MEMBERSHIP  ---    Členství určené pro majitele motocyklů INDIAN vyrobené před rokem 2013.Získávají většinu výhod a služeb jako OWNERS.

 

Veškeré informace týkající se IMRG najdete na     www.imrgmember.eu